Shows & Events

June 2018
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Search Jump to month
Vleissentraal SA Stud Book / SA Stamboek Elite Bulgroeitoetsklas, Bloemskou, Bloemfontein
Monday 30 April 2018
Hits : 208
by This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Contact Hendrik Strydom / Dextersa dexter

Die deelnemers aan die jaarlikse Vleissentraal SA Stud Book / SA Stamboek Elite Bulgroeitoetsklas, sal mekaar op 30 April vanjaar weer die stryd aansê in Bloemfontein tydens die #Bloemskou. Vanjaar se deelnemers kom uit ’n aantal top-kuddes van regoor die land.

Click here for detail https://agriorbit.com/bulgroeitoetsklas-deelnemers-vir-2018/

 

 

Location Bloemskou

Latest JEvents

Sat Jul 21 @08:00 - 05:00PM - VRYSTAAT DEXTER KLUB INLIGTINGSDAG
Sat Aug 11 @08:00 - 05:00PM - Dexter Genootskap AJV - Stamboek Kantore, Bloemfontein
Tue Aug 14 @08:00 - 05:00PM - Warmbad Skou
Sat Aug 25 @08:00 - 05:00PM - Nedbank Eston Agricultural Show
Mon Sep 17 @08:00 - 05:00PM - Alpha Skou
Tue Sep 18 @08:00 - 05:00PM - Alpha Skou
Wed Sep 19 @08:00 - 05:00PM - Alpha Skou
Thu Sep 20 @08:00 - 05:00PM - Alpha Skou
Fri Sep 21 @08:00 - 05:00PM - Alpha Skou
Sat Sep 22 @08:00 - 05:00PM - Alpha Skou